E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

E-PAKALPOJUMS

Vai vēlaties, lai Jūsu uzņēmuma finanšu uzskaite un grāmatvedība kļūtu ērtāka, vienkāršāka un tajā būtu mazāk papīru? Tas Jūs noteikti iepriecinātu. Tāpēc esam radījuši uzlabotu e-pakalpojumu, kas samazinās Jūsu uzņēmuma izmaksas un paātrinās visu līdzšinējo rēķinu apstrādes procesu.
 
Kāpēc izvēlēties inovatīvu rēķinu administrēšanu?
 
  • Tā ir vienkārša un ātra rēķinu sagatavošana kā arī saņemšana e-pakalpojumu vidē
  • Ar izplatītākajām grāmatvedības programmām iespējams ātri uzsākt darbu e-pakalpojumu vidē un tam nav nepieciešamas lielas programmatūras izmaiņas
  • Rēķinu saglabāšana un arhivēšana drošā elektroniskajā vidē atbilstoši likumu prasībām
  • Esošais programmas risinājums der jebkura lieluma uzņēmumiem
E-pakalpojumu pilnais risinājums ir piemērots gan lieliem uzņēmumiem, gan maziem un vidējiem. Rēķinus iespējams izsūtīt visiem – kā e-pakalpojumu lietotājiem, tā cita veida grāmatvedības programmu klientiem.
   
Ar e-pakalpojumu starpniecību iespējams pārdošanas rēķinus izsūtīt dažādos formātos. Rēķinus varat pārsūtīt gan digitalizētā, gan PDF, gan papīra formātā. Piedāvājam pilnu pakalpojumu ciklu – pēc pieprasījuma drukājam rēķinus un piegādājam tos klientiem. Rēķinu izsūtīšana ir pieejama visiem e-pakalpojuma lietotājiem, kā arī valsts un pašvaldības iestādēm, kas izmanto citas rēķinu sagatavošanas programmas. Ar E-pakalpojumu palīdzību iespējams rēķinus nosūtīt tieši uz privātpersonas internetbanku.

E-pakalpojumos iespējams pieņemt, kā arī apstrādāt pirkuma rēķinus. Ja rēķini ir PDF vai papīra formātā, mēs tos vispirms digitalizējam un tad automātiski pārsūtam uz Jūsu grāmatvedības sistēmu, tai pat laikā apstrādājot tos atbilstoši grāmatvedības iekšējās kontroles sistēmai.

Visus rēķinus iespējams apstiprināt elektroniski, kontēt, kā arī pārsūtīt kā internetbankas maksājumu. Mūsu e-pakalpojumā iespējams vienkārši apvienot arī iepriekš, ar citām grāmatvedības programmām radītos dokumentus. Visus grāmatvedības dokumentus arhivējam un saglabājam droši, atbilstoši likumu prasībām.

Izmantojot E – pakalpojumu, iespējams visu uzskaites sistēmas administrēšanu veikt vienkopus – apstiprināt, kontēt, pārsūtīt apmaksāšanai.
 
finanse
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424