E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
Izsauciet kurjeru Jūsu sūtījumu saņemšanai, lai Jums nebūtu jātērē savs laiks. Kā mūsu biznesa klientam, Jums ir pieeja kurjeru pakalpojumiem e-pašapkalpošanās vidē sistēmā, internetā, pa e-pastu vai telefonu.

Kā reģistrēt sūtījumu nosūtīšanai ar kurjeru?

 
  1. Pirms nosūtīšanas reģistrējiet sūtījumu mūsu e-pašapkalpošanās vidē. Jūs varat izvēlēties dažādus nosacījumus, izdrukāt adrešu karti un pavadzīmi. Reģistrējiet sūtījumu e-pašapkalpošanās vidē, izmantojot piedāvātās norādes.
  2. Ja Jūs sūtāt vairākus sūtījumus un darāt to bieži, sinhronizējiet savu sistēmu ar mūsu sistēmu, lai mēs automātiski saņemtu informācija par Jūsu sūtījumiem. Norādiet izvēlēto adrešu kartes formātu, lai turpmāk varētu izdrukāt adrešu kartes un pavadzīmes no Jūsu sistēmas.
  3. Pirms nosūtīšanas izdrukājiet adrešu karti vai uzrakstiet adresi uz sūtījuma iepakojuma. Ja vēlaties nodot vairākus sūtījumus, pārliecinieties, ka uz katra kurjeram nododamā sūtījuma iepakojuma ir uzlīmēta adrešu karte. Jūs kurjeram varat nodot arī pavadzīmi.
Kā uzsākt e-pašapkalpošanās vides lietošanu?

Ja vēlaties izmantot mūsu e-pašapkalpošanās vidi, Jums jānoslēdz biznesa klienta līgums. Lai to izdarītu, piereģistrējaties mūsu e-pašapkalposanas vidē kā biznesa klients un pievienojiet Jūsu pārstāvēto uzņēmumu. Pēc tamJums jāparaksta līgums elektroniskā formātā.

Jūs varat sazināties ar mūsu klientu menedžeri vai zvanīt pa tālruņa numuru 27042424 un lūgt noslēgt biznesa klienta līgumu.

Atcerieties!
Kurjera pakalpojumus var izmantot gan privātpersonas, gan biznesa klienti.
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424