E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Kā darbojas uzglabāšanas pakalpojums?

 1. Iepriekšējā paziņojuma par preci saņemšana

  Jūs nosūtāt mūsu noliktavas vadītājam iepriekšējo paziņojumu iepriekš atrunātā formā, kurā jānorāda informācija par preci un saņemšanas laiku.

 2. Pieņemšana un pārbaude

  Preces tiek iesūtītas uz paletēm vai atsevišķās kastēs un iepakojumos. Pēc preču izkraušanas mēs veicam sākotnējo pārbaudi, lai noskaidrotu, vai preču daudzums atbilst pavadzīmē norādītajam daudzumam. Mēs pārbaudām preču daudzumu katras preču pozīcijas griezumā.

 3. Preču pieņemšana uzskaitē

  Mēs ievadām noliktavas programmā katras preču pozīcijas griezumā pārbaudītos datus un vienību aprēķina datus. Mēs veicam pastāvīgu preču atlikumu uzskaiti un sniedzam Jums pārskatus.

 4. Uzglabāšana

  Preču uzglabāšana tiek veikta uz paletēm vai uz plauktiem (nelielām precēm).

 5. Pasūtījumu nosūtīšana par preču piegādi

  Jūs nosūtāt pasūtījumus par preces piegādi, kuros jābūt norādītai informācijai par preces galīgo saņēmēju, par pašu preci, tās daudzumu un izvēlēto pakalpojumu. Mēs vienosimies ar Jums par pasūtījuma nodošanas veidu.
  Iesniegti pasūtījumi tiek piegādāti nākamajā dienā. Priekš pasūtījumiem, iesniegtiem līdz plkst. 12:00 iespējams pasūtīt papildus pakalpojumu- piegāde tajā paša dienā.

 6. Komplektācija un papildu pakalpojumi.

  Mēs veidojam sūtījumus no precēm saskaņā ar Jūsu pasūtījumu. Ja nepieciešams, iespējams pasūtīt papildu pakalpojumus - etiķešu uzlīmēšanu uz precēm, instrukciju pievienošanu, komplektēšanu utt.

 7. Preču izvadāšana

  Mēs veicam preču izvadāšanu saskaņā ar vienošanos, kas noslēgta starp Jums un mums. Sūtījumus iespējams nosūtīt no noliktavas ar kurjeru vai uz pakomātu.


Lai noskaidrotu Jūsu vajadzības un panāktu vienošanos par pakalpojumu sniegšanas nosacījumiem, vērsieties pie sava klientu menedžera vai sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni 27042424.
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424