E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Sīkāk par papildpakalpojumiemNoformējiet sūtījumus pašapkalpošanās vidē un pasūtiet papildpakalpojumus.

Trausls

Ja sūtāt viegli plīstošus priekšmetus, pasūtiet saudzīgas apiešanās pakalpojumu (Trausls). Pēc pakalpojuma pasūtīšanas mēs sūtījumu speciāli marķēsim ar marķējumu, kas nodrošinās saudzīgu apiešanos transportēšanas un apstrādes laikā. Pakalpojumu var pasūtīt sūtījumiem, kas iepriekš piereģistrēti e-pašapkalpošanās vidē, pakalpojuma cena ir 1,60 eiro. Šai summai tiek pieskaitīts apgrozījuma nodoklis.
 

Paziņojums par piegādi pa e-pastu vai īsziņā

Mēs Jums paziņosim, kad saņēmējs saņems sūtījumu. Pakalpojumu var pasūtīt, ja sūtījums noformēts e-pašapkalpošanās vidē Ja paziņošanas pakalpojumu vēlaties saņemt e-pastā, pakalpojuma cena ir 17 centi, bet, ja pakalpojumu vēlaties saņemt kā īsziņu, tad 25 centi. Šīm cenām tiek pieskaitīts apgrozījuma nodoklis.
 

Sūtījuma atgriešana 14 dienu laikā

Sniedziet saviem klientiem iespēju bez maksas atgriezt sūtījumu 14 dienu laikā, pasūtot sūtījuma atgriešanas papildpakalpojumu. Sūtītājs var atgriezt sūtījumu jebkurā pakomātā, to var izdarīt arī tie sūtījuma saņēmēji, kuri sūtījumu saņēma ar pakomātu un pasta nodaļā vai ar kurjeru. Lai atgrieztu sūtījumu, saņēmējam ir jāsaglabā uz sūtījuma esošais svītrkods vai arī atgriešanas kods, kas viņam tika nodots sūtījuma izsniegšanas brīdī. Jums pakalpojums ir bezmaksas, taču, ja kāds klients izvēlēsies atgriezt sūtījumu, Jums, kā pakalpojuma pasūtītājam, būs jāapmaksā katrs atgrieztais sūtījums.
 
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424