E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Sūtot lielāka izmēra sūtījumusJa Jums ir nepieciešams sūtīt lielāka izmēra sūtījumus, apskatiet šo informāciju.

Noteiktais svars

Ja Jūs iesniedziet lielāka izmēra sūtījumus, sūtīšanas cena tiks aprēķināta pēc noteiktā svara vai pēc sūtījuma svara, vadoties pēc lielākā. Noteiktais svars = garums x platums x augstums x 250 kg/m3. Ja noteiktais svars būs lielāks kā sūtījuma svars, tad sūtīšanas cena tiks aprēķināta pēc noteiktā svara. Tomēr, ja lielākais ir reālais sūtījuma svars, tad sūtīšanas izmaksas mēs aprēķinam pēc reālā svara.
   

Kurjera transports

Izmantojiet kurjera transportu, ja preces ir sapakotas un iekļaujas paletes izmēros. Sūtījumi tiek paņemti un piegādāti darba dienās Latvijā. Papildus informāciju prasiet savam klientu menedžerim.
   

Vairāku vienību sūtījumu piegāde

Izvēlieties vairāku vienību sūtījumu piegādi, kad Jums ir jānosūta 20 sūtījumus vienā reizē. Šādā gadījumā Jūs ietaupīsiet transportēšanas izmaksas un sūtījumu nosūtīšana ir izdevīgāka. Vairāku vienību sūtījumu piegāde iekļauj sūtījumus, kas var svērt līdz 2550 kg, sūtot sūtījumus ar agro piegādi - svars līdz 600 kg.

Noformē vairāku vienību sūtījuma piegādi mūsu e-pašapkalpošanās vidē! Iepazīsties ar vairāku sūtījumu piegādi
 

Sūtījumu novietošana uz paletes

Novietojiet sūtījumus, kur sver vairāk par 65 kg uz paletes, kas ļauj transportēt sūtījumus. Paletes svars un izmēri tiek iekļauti sūtījuma svarā un izmēros. Ir iespējams izvēlēties papildpakalpojumus kurjeru pakalpojumam - apdrošināšanas iegāde, sūtīt sūtījumus ar pēcapmaksu, pakalpojuma "Trausls" izmantošana u.c. pakalpojumi.
 
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424