E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Kāpēc ir vērts strādāt pie mums

Omniva ir Igaunijas valstij piederošs starptautisks loģistikas uzņēmums. Mēs nodrošinām sūtījumu un informācijas pārsūtīšanu, un visā Baltijā apkalpojam gandrīz desmit tūkstošus biznesa klientu.

Latvijā un Lietuvā mēs piedāvājam kurjera pakalpojumus un pakomātu pakalpojumus. Igaunijā, papildus kurjeru pakalpojumiem un pakomātiem, mēs piedāvājam arī tradicionālos pasta pakalpojumus un e-risinājumus.
Mēs esam viens no lielākajiem darba devējiem Igaunijā. Piedāvājam darbu arī mūsu pārstāvniecībās Latvijā un Lietuvā. Koncernā strādā aptuveni 2600 darbinieku, kuri pārsvarā atrodas Igaunijā, kā arī aptuveni simts cilvēki strādā Latvijā un Lietuvā. Mūsu darba kolektīvs ir ļoti daudzpusīgs un koncernā ir daudz izaugsmes iespēju. Liela daļa darbinieku ikdienā saskaras ar mūsu klientiem, organizējot dažādus klientu sūtījumus vai, atbilstoši klientu vēlmēm, piedāvā loģistikas risinājumus.

Mūsu lielākā vērtība ir atvērti, domājoši, uz risinājumiem orientēti un uzticami darbinieki. Mēs novērtējam darbinieku attīstību un izaugsmi, kopā ar mums. Ieguldām darbinieku izaugsmē un apmācībā, kā arī veicinām karjeru uzņēmumā. Kopā organizējam jaukus pasākumus – vasaras dienas, sporta dienas, informatīvās dienas. Omniva strādā cilvēki, kas mīl kustīgu dzīvesveidu un rūpējas par savu veselību. Mūsu darbiniekiem ir iespēja nodarboties ar dažādiem sporta veidiem visā Baltijā. Mēs pievēršam lielu uzmanību darba drošībai, rūpējamies par darbinieku veselību, kā arī augsti vērtējam viņu tuviniekus.
 
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424