E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Misija un vīzija

 
Misija
Mēs veidojam e-komerciju vienkāršāku un pieejamāku cilvēkiem un uzņēmumiem
 
  • Mūsu risinājumi - no rēķinu apstrādes līdz preces piegādei - ļauj uzņēmumiem digitalizēt savus biznesa procesus, paaugstināt sava darba efektivitāti un iziet plašākā tirgū.
  • Parastiem cilvēkiem mūsu procesi ļauj vienkārši un ērti saņemt un nosūtīt informāciju, iegādāties, pārdot un mainīt preces. Mēs nodrošinām plašāka spektra iespēju pieejamību.
 
Vīzija
Mēs radīsim standartus e-biznesam
 
  • Jaunais standarts nozīmē, ka mēs dodam iespēju vienkāršāk uzsākt uzņēmējdarbības kārtošanu elektroniskā formātā un ļaujam izmantot priekšrocības, ko sniedz visi mūsdienīgie, noderīgie un nepieciešamie elektroniskie risinājumi.
  • Mūsu uzņēmums - galvenā izvēle uzņēmumiem, kas vēlas iziet plašākā patērētāju tirgū. Tāpat mēs izstrādājam ērtākas un drošākas informācijas un preču apmaiņas standartu.

Vērtības

Ar saviem vārdiem un rīcību mēs paužam savas pamatvērtības - tās veido mūsu attieksmi, un pēc tām mēs vadāmies visos mūsu centienos.
MĒS DOMĀJAM PROGRESĪVI

Mēs esam atvērti izmaiņām un jaunām iespējām. Mēs paužam draudzīgumu un atbalstām interesantas idejas.

MĒS RADĀM RISINĀJUMUS

Mēs esam atvērti inovācijām un esam uzņēmīgi. Mēs vienmēr gribam saprast klienta vajadzības. Mēs kombinējam dažādus pakalpojumus un piedāvājam vienotus risinājumus.

MĒS ESAM UZTICAMS PARTNERIS

Mēs izpildām to, ko apsolām esam solījuši. Mēs apsolām to, ko spējam izpildīt.

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424