E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later. 
 

Mūsu pārmaiņu stāstsMūsu stāsts oficiāli sākas 1918.gada 13.novembrī, kad tikko izveidotā Igaunijas Republika no vāciešiem pārņēma Tallinas pastu un telegrāfu, nodibinot savu valsts pasta pakalpojumu. Stāsts turpinājās 95 gadus, un daudz aizraujošas nodaļas ir uzrakstīts šajā laikā, un tagad, 2014.gadā, mēs sākam jaunu nodaļu. Šīs nodaļas nosaukums ir Omniva

Mēs vienmēr esam bijuši tuvi cilvēkiem, lai arī kurš valdītu valstī, neatkarīgi kāda partija ir pie varas, un neatkarīgi no kuras puses pūš vējš. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis pietuvināt pasauli mūsu mājām. Mēs vienmēr pastāvam par to, lai cilvēki spēj komunicēt savā starpā un tiem ir iespēja nosūtīt sūtījumus un apmainīties ar informāciju. Šīs vērtības ir palikušas nemainīgas visā mūsu darbības gadsimtā, un tās joprojām ir nemainīgas.

Tomēr mūsu ikdienas dzīve ir mainījusies. Straujā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju attīstība izraisīja neatgriezeniskas izmaiņas veidā, kā cilvēki sazinās, ka arī iespaidoja viņu patēriņa paradumus. Mēs iegādājamies preces no e- veikaliem Ķīnā, Lielbritānijā un Vācijā, mēs identificējam sevi ar ID kartēm, un uzturam kontaktus ar draugiem un ģimenes locekļiem visā pasaulē, izmantojot e-pastu un Skype.

Iet iepirkties vairs nenozīmē gaidīt autobusu vai pārbaudīt darba laiku, un rakstīt draugam vairs nozīmē ielikt papīru aploksnē un pielīmēt tai pastmarku. Ar datoru vai viedtālruni Jūs esiet soļa attālumā no veikala, bankas, pasta, balsošanas kabīnes vai Jūsu drauga mājas. Eesti Post ir attīstījies līdz ar šīm pārmaiņām, un ir ieviesusi arī savas izmaiņas.

Jaunās iespējas, ko mēs varam nodrošināt var attīstīt uzņēmumu un virzīt to uz priekšu. Mēs savus pakalpojumus attīstījām ārpus mūsu mītnes valsts robežām, un viss Baltijas reģions tagad ir mūsu vietējais tirgus. Mēs arī palīdzam citiem uzņēmumiem iekļūt ārvalstu tirgos, un mēs veidojam e-risinājumus, kas atvieglo uzņēmumiem veikt savus darbus. Ar mūsu palīdzību, Igaunijas uzņēmumi var pārvietot savus rēķinus, dokumentus un korespondenci caur digitālo telpu, ietaupot izmaksas un ietaupot kokus. Tagad aktīvi strādājam pie e-rēķinu centra, kā arī e-vēstuļu centra ieviešanas Latvijā un Lietuvā, tāpēc pavisam drīz šie e-pakalpojumi būs pieejami arī visā Baltijas reģionā. Mēs padarām biznesu vienkāršāku un ātrāku, un mēs palīdzam radīt veiksmes stāstus.

Mēs esam partneri gan pircējiem, gan pārdevējiem. Mēs nogādājam preces, kas iegādātas tiešsaistē. Mūsu spēks ir mūsu daudzie kanāli un mūsu spēja apvienot informācijas un preču ceļus, tieši tā, lai tas ir piemērots katram indivīdam.

Mēs esam starptautisks loģistikas uzņēmums. Tradicionālie pasta pakalpojumi, kur sākās mūsu stāsts, tagad veido tikai trešo daļu no mūsu biznesa, un šī iemesla dēļ Eesti Post vārds ir samazinājies. Šis labi pazīstamais un tradīciju bagātais nosaukums paliks, un Jūs redzēsiet to, kad Jūs ienāksiet pasta nodaļā Igaunijā, bet no šī brīža mūsu starptautisko loģistikas uzņēmumu Jūs zināsiet ar jaunu nosaukumu. Mūsu vārds ir Omniva.


 
Omniva logo


 

Ko nozīmē Omniva?Mūsu jaunais nosaukums Omniva nāk no latīņu vārda omni, kas nozīmē, viss iekļauts, viss vienā, viss. Tas parāda kā mēs piedāvājam viss-vienā risinājumus klientiem, apvienojot fizisko un digitālo pasauli, izmantojot mūsu kanālu tīklu.

Mūsu logo ir gredzena formā, kas nāk no mūsu vārda pirmā burta un simbolizē mūžīgu kustību. Gredzens arī simbolizē vienotību un bezgalīgas iespējas, nebeidzamu apriti, vienlaikus sākumu un beigas. Tas ir mūsu mērķis, lai lietas virzas uz priekšu.Gredzens var būt slēgts simbols, bet mēs varam apvienot vairākus ceļus, lai virzītu informāciju un preces mūsu klientiem. Tas arī simbolizē mūsu logo, kurā gredzens ir sadalīts atvērtās daļās un atkal atjaunots kā jauns kopums. Mēs varam izmantot šīs daļas, lai radītu individuālus risinājumus, kas ir ideāli piemērots katra klienta vajadzībām.

Mūsu gredzens sastāv no sektoriem dažādās krāsās un katrai krāsai gredzenā ir sava nozīme. Pirmkārt, mūsu gredzenā ir oranžā krāsā. Tā ir Eesti Post krāsa, un tā simbolizē visu mūsu vēsturi, par kuru mēs visi lepojamies. Oranžā krāsā atspoguļo mūsu gadsimta zināšanas un pieredzi.

Blakus pazīstamajam oranžajam ir nedaudz spilgtāks oranžs sektors, kas ir kā jaunas vēsmas oriģinālam. Spilgtākais oranžais atspoguļo mūsu svaigumu un mūsu jaunatni.

Lai būtu spēcīgs un augošs uzņēmums, mums ir nepieciešams spēks un enerģija, lai augtu, un tas ir tas, ko norāda sarkanā krāsa mūsu logo.

Rozā toni sauc par rubīna sarkano, tas ir viens no jaunākajiem toņiem krāsu paletē un tas simbolizē inovāciju. Mēs strādājam, lai būtu vadošais loģistikas uzņēmums visā Baltijas reģionā, un tam mums ir vajadzīgas jaunas idejas un pieejas.
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424