E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
02
12
2016

Decembrī - Izņem savu pakomātu sūtījumu 4h laikā un laimē jauno iPhone 7 viedtālruni!Cien. Klienti!

Ilgi gaidītie svētki, Ziemassvētki, strauji tuvojās! Tāpēc mēs, Omniva Latvija aicinām ikvienu kļūt par šī gada Ziemassvētku rūķīti. Aicinām kopīgiem spēkiem palīdzēt sarūpēt dāvanas laikā gan sev, gan pārējiem.

Tuvojoties svētku laikam, strauji pieaug arī dažādu dāvanu iegādes un piegādes apjomi, tostarp arī pakomātos. Lai pakomātu piegādes būtu ērtas un ātras arī trakajā svētku laikā, decembrī, Omniva Latvija rīko grandiozu akciju.

Laimē iPhone 7
Sākot ar 1. decembri, izņem savu pakomāta sūtījumu 4 stundu laikā no piegādes sms saņemšanas brīža un laimē vērtīgas balvas, galvenā balva - jaunais iPhone 7 viedtālrunis!
Akcijā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš saņēmis paciņu caur Omniva Latvija pakomātu. Izpildot šo nosacījumu, izņemot paciņu 4 stundu laikā no sms saņemšanas brīža jūs automātiski piedalaties lielās balvas izlozē.
Sākot ar 5. decembri šīs akcijas ietvaros būs iespēja laimēt arī citas balvas, kuras nodrošinās mūsu sadarbības partneri.
Galvenās balvas, iPhone 7 viedtālruņa izspēle notiks 22. decembrī, par to informēsim mūsu uzņēmuma Facebook lapā, tāpēc kļūstiet par šīs lapas sekotājiem, lai nepalaistu garām aktuālāko informāciju par akcijas norisi, kā arī citus jaunumus kas saistīti ar Omniva pakomātiem.

Tātad, viss, kas nepieciešams, lai piedalītos izlozē:

  • Izņem savu Omniva pakomāta sūtījumu 4 stundu laikā no sms saņemšanas brīža;
  • Seko Omniva Latvija Facebook lapai, lai uzzinātu vai esi laimējis balvu;
  • Vērtīgas balvas katru nedēļu;
  • Galveno balvu izlozēsim š.g. 22. decembrī!


Izņemot paciņu 4 stundu laikā, jūs ne tikai piedalāties izlozē, jūs arī atbrīvojat skapīša vietu kāda cita saņēmēja sūtījumam. Labi darbi atmaksājās vienmēr, tāpēc aicinām ikvienu no jums kļūt par šo labo darbu rūķi un baudīt svētku laiku ar papildus līksmību.

Svarīgi zināt - Pakomātos vieta būs vienmēr!
Informējam jūs arī par to, ka decembrī pie mūsu noslogotākajiem pakomātiem būs izvietoti mūsu uzņēmuma rūķi. Tāpēc neuztruacieties par to, ka pakomātā varētu nepietikt vietas jūsu sūtījumam. Gadījumā, ja pakomāts būs pārpildīts, jūs saņemsiet sms par to, ka sūtījums atrodas pie kurjeri (kurš atrodas pie šī pakomāta), droši dodaties uz norādīto pakomātu, uzrādiet pienākušo sms Omniva darbiniekam, un saņemiet savu sūtījumu.
Kurjeriem varēs nodot arī iepriekš sagatavotus (noformētus) sūtījumus, tāpēc iesakām taupīt savu laiku un sūtījumus sagatavot jau iepriekš, izmantojot mūsu e-pašapkalpošanas vidi Omniva mājas lapā.
Priecīgus svētkus, tiekamies pie pakomātiem!
Ar cieņu,
Omniva Latvija | Baltā iela 1b | Rīga, LV - 1069

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424