E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
09.12
2020

Bērnu slimnīcas fonds un Omniva uzsāk līdzekļu vākšanu bērnu vecāku atpūtas krēsliem

Ik dienu BKUS NMPO nodaļā tiek izmeklēti aptuveni 200 bērni, kam atkarībā no veselības stāvokļa tiek piešķirta atbilstoša steidzamības kategorija. Parasti bērna uzturēšanās laiks NMPON nepārsniedz 24 stundas. Šajā nodaļā bērni atrodas īslaicīgai ārstēšanai un novērošanai, un, ja nepieciešama ilgāka novērošana vai ārstēšana, pacients tiek stacionēts kādā no slimnīcas nodaļām.

BKUS rūpējas ne tikai par savlaicīgas un kvalitatīvas medicīniskās palīdzības sniegšanu. Tās darbība ir virzīta arī uz pacientu un vecāku labsajūtas un komforta līmeņa celšanu. BKUS atbalsta vecāku klātbūtni pie bērna, taču, ņemot vērā NMPON specifiku un salīdzinoši īso uzturēšanās laiku, vecākiem netiek piedāvāta atsevišķa gulta.“Nonākt slimnīcā ir liels pārdzīvojums ne tikai bērnam, bet arī viņa vecākiem, tāpēc ērti apstākļi šādā brīdī ir svarīgs atbalsts. Pašlaik, atrodoties blakus bērnam NMPO nodaļā, vecākiem ir jāpavada garas stundas, sēžot uz cieta plastmasas krēsla. Vecāki bērnu dēļ var tikt galā ar dažādām neērtībām, taču mēs visi vēlamies, lai neērtību tādā brīdī būtu pēc iespējas mazāk. Tāpēc ir ļoti jauki, ka svētku laikā Omniva nāk palīgā un kopā ar saviem klientiem vēlas sarūpēt vecākiem vērtīgu dāvanu – jaunus krēslus,” skaidro Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Lai vāktu nepieciešamos līdzekļus 17 jaunu atpūtas krēslu iegādei, Omniva Latvija decembrī ziedos 10 centus par katru klientu, kas pēc SMS saņemšanas savu sūtījumu no pakomāta izņems 3 stundu laikā.
Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare: “Šogad labie darbi šķiet īpaši svarīgi, jo tik daudziem nepieciešams atbalsts. Decembris ierasti mums ir ļoti piesātināts laiks, kad cilvēki līdzās ikdienas pirkumiem iegādājas arī dāvanas tuvajiem. Izņemt savu sūtījumu 3 stundu laikā ir pavisam maza mūsu katra dāvana to bērnu vecākiem, kuriem laiku nākas pavadīt slimnīcā. Palīdzēsim kopā!”

Līdztekus ikviens var ziedot līdzekļus vecāku atpūtas krēslu iegādei Bērnu slimnīcas fondam, norādot ziedojuma mērķi maksājumā. Plašāka informācija par ziedošanas iespējām atrodama šeit.

Papildu informācija:
Ruta Pole
SIA Omniva Latvija mārketinga vadītāja
Mob. t.: +371 24949944
E-pasts: [email protected]

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424