E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
01.03
2019

Omniva apgrozījums Latvijā pērn teju dubultojies

Omniva apgrozījums Latvijā pērn audzis par 46%, liecina Omniva pērnā gada rezultāti. Latvijā e-komercija vēl nav sasniegusi savas kapacitātes robežas un turpina strauju attīstību, lēš uzņēmuma eksperti.
 
Saskaņā ar Omniva datiem pozitīvie rādītāji pērn skaidrojami ar pakomātu sūtījumu ieņēmumu pieaugumu par 48% un kurjeru sūtījumu ieņēmumu palielināšanos par 43%.
 
“Izaugsmi lielā mērā veicinājusi patērētāju paradumu maiņa, iedzīvotājiem arvien aktīvāk iepērkoties gan Latvijas, gan ārvalstu internetveikalos. Mūsu pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai 2018. gadā investējām vairāk nekā miljonu eiro pakomātu tīkla paplašināšanā, uzstādot tos vairāk nekā 25 apdzīvotās vietās, kur Omniva pakomāti vēl nebija pieejami. Tāpat, nepārtraukti analizējot pieprasījumu, papildu pakomāti uzstādīti arī pilsētās, kurās tie līdz šim jau veiksmīgi darbojušies,” skaidro Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.
 
Šādi rezultāti nebūtu iespējama bez sakārtota un ērta loģistikas pakalpojuma risinājuma, sniedzot iespējas pircējiem preces saņemt arī attālākos Latvijas reģionos. Omniva joprojām ir plašākais pakomātu tīklu Baltijā. Latvijā Omniva pakomātu skaits pērn sasniedzis 139. Pērn arī pilnībā atjaunots Omniva autoparks. Lielāko daļu no tā šobrīd veido jauni Renault Master kravas mikroautobusi. Turklāt papildus klāt nākušas 15 jaunas automašīnas un kurjeri. Savukārt līdz šī gada otrajam ceturksnim pakomātu skaits tiks palielināts līdz 161.
 
Pieprasījuma izaugsme prognozējama arī 2019. gadā, augs arī klientu prasības
 
Atbilstoši Omniva datiem arī 2019.gada janvārī pakomātu sūtījumu skaits turpina strauji palielināties. Salīdzinot šī gada janvāri ar pērnā gada identisku periodu pakomātu sūtījumu skaits jau teju dubultojies. Vienlaikus aug arī klientu prasības pret piegādes ātrumu un kvalitāti. To apzinoties, plānojot savu attīstību, uzņēmumiem jādomā par arvien draudzīgākiem e-risinājumiem, procesu automatizāciju un ātrāku piegādes servisu.
 
“Darba tirgū jūtamais darbinieku trūkums liecina, ka situācija tuvākajā laikā nemainīsies. Arvien vairāk uzņēmumiem būs nepieciešams investēt automatizētos risinājumos, efektivizējot iekšējos procesus un ļaujot strādāt produktīvāk bez papildu darbaspēka iesaistes,” secina B. Krauze-Čebotare. “Apzinoties tirgus situāciju un prognozes, lielākais Omniva mērķis 2019. gadā ir jaunā loģistikas centra būvniecības uzsākšana Latvijā un līguma noslēgšana par automatizētas šķirošanas līnijas iegādi.”
 
Tuvāko divu gadu laikā plānota arī pakomātu tīkla paplašināšana, lai Omniva pakomāti būtu pieejami katrā Latvijas apdzīvotajā vietā, tādējādi sniedzot iespēju ērti iepirkties un saņemt sūtījumus ikvienam iedzīvotājam.
 
SIA Omniva Latvija dibināta 2012. gadā un nodrošina, sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas Omniva tīklā ir 154 pakomātu, kas izvietoti 76 apdzīvotās vietās Latvijā.
 
Papildu informācija:
Ruta Pole,
SIA Omniva Latvija Mārketinga vadītāja
Mob.t.: +37124949944
E-pasts: ruta.pole@omniva.lv

Facebook.com
Instagram.com
LinkedIn.com
Draugiem.lv
Youtube.com

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424