E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
27
04
2016

Omniva atver pakomātu tīklu sadarbības partneriem visā Baltijā.
Divritenis nav jāizdomā no jauna, pakomātu pakalpojums ir iemantojis uzticību gan privātpersonu vidū, gan arī ir labs palīgs biznesā. “Mums ir stabils tīkls, labs ģeogrāfiskais pārklājums un atstrādāti procesi, nav noslēpums, ka pasaules vadošie loģistikas uzņēmumi veic tirgus izpēti un arī domā par pakomāta tīkla izveidi sev ģeogrāfiski izdevīgos punktos. Mēs uz šāda veida spēlētājiem skatāmies tikai pozitīvi un pat nākam pretī jau ar gatavu risinājumu. Piedāvājam sadarboties un savām piegādēm izmantot jau nostabilizētu pakomātu tīklu, mūsējo! Uzņēmēji šādā veidā krietni ietaupītu savas investīcijas un laiku, sadarbojoties ar Omniva un izmantojot jau iestaigātu taciņu, partneris paplašinātu savu loģistikas atzaru un sasniegtu jaunus klientus uzreiz trijās valstīs, proti, Baltijā!”
 
“Omniva ir lielākais pakomātu pakalpojumu sniedzējs gan Latvijā, gan visā Baltijā. Piedāvājot šo izstrādāto biznesa modeļa ķēdi partneriem loģistikas nozarē mēs paredzam vēl nebijušu izaugsmes lēcienu e-komercijā,” komentē Omniva Latvija valdes loceklis Jona Saluvers (Joona Saluveer). “Lai gan daži varētu domāt, ka piedāvājot savu pakomātu tīklu partneriem, mēs atmetam konkurētspējas priekšrocības, tomēr balstoties uz pieredzi, mēs ticam, ka veiksmīga biznesa vadītājspēks ir sadarbībā nevis konkurencē, tādēļ arī esam nolēmuši spert šo pirmo sadarbības soli.”
 
Lai piedāvātu šādas sadarbības iespējas partneriem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ir nepieciešams izstrādāt programmatūru, lai pakomātu lietošana būtu vienlīdz ērta gan loģistikas nozarē strādājošiem uzņēmumiem, gan pakalpojuma galapatērētājam.
 
“Mūsu mērķis ir pietuvināt šo pakalpojumu pēc iespējas tuvāk mūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem, atvieglojot ikdienas paciņu nosūtīšanas un saņemšanas procesu un padarīt to pēc iespējas vienkāršāku un pieejamāku. Paplašinoties un veidojot šīs jaunās sadarbības, tas ir solis tuvāk šim mērķim,” teic Saluvers.
 
Paralēli tehnoloģisko risinājumu izstrādei, Omniva jau ved pārrunas ar pirmajiem ieinteresētajiem sadarbības partneriem, kuri vēlētos pieslēgties esošajam pakomātu tīklam.
 
Jau minēts, ka Omniva ir lielākais pakomātu tīkls, kurš sastāv no 205 pakomātiem visa Baltijā. Līdz 2016.gada rudenim Omniva plāno paplašināt savu tīklu par 28%, izvietojot jaunus pakomātus dažādās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pilsētās.

Ar cieņu,
Omniva SIA |  Baltā iela 1b, Rīga | LV 1055 Latvija

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424