E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
31.08
2020

Omniva autoparks pirmo reizi papildināts ar elektroautomobiļiem

Omniva jau iepriekš testējusi arī elektroautomobiļus, kas paredzēti sūtījumu piegādei, tomēr šobrīd tirgū vēl nav pieejami tādi spēkrati, kas atbilstu Omniva sūtījumu transportēšanas vajadzībām elektroauto ietilpības un salīdzinoši nelielā nobraucamā attāluma ar vienu uzlādi dēļ.
 
“Meklējot veidus, kā nodrošināt videi saudzīgu uzņēmējdarbību, esam nolēmuši Omniva autoparku papildināt ar pirmajiem elektroauto mūsu uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Vidēji mūsu darbinieki mēnesī nobrauc ap 3000 km, izmantojot dīzeļdegvielu vai benzīnu. Turpmāk, veicot šo attālumu ar Nissan Leaf automobiļiem, varam neuztraukties par  nodarīto kaitējumu dabai izplūdes gāzu emisijas sakarā. Ceram, ka nākamo pāris gadu laikā automobiļu ražotāji pielāgosies mūsu un vajadzībām, jo, raugoties ilgtermiņā, esam iecerējuši autoparku papildināt arī ar elektrobusiem sūtījumu transportēšanai,” atklāj Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.


 
Sākot ar šī gada 1. jūniju,  Omniva Latvija birojs un šķirošanas centrs atrodas energoefektīvākajā loģistikas centrā Latvijā – Green Park Mārupē, kur iekārtots modernākais sūtījumu šķirošanas centrs Latvijā un tiek nodrošināta atkritumu šķirošana, kā arī energoefektīva resursu pārvaldība.
 
Nissan Leaf ir viens no pasaulē populārākajiem elektroautomobiļiem, kas nerada gāzu izmešus un tādējādi neveicina siltumnīcas efektu. Klusais un jaudīgais auto ir īpaši piemērots pilsētas satiksmei. 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424