E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
15
09
2016

Omniva privāto klientu sūtījumu apjomi strauji min uz papēžiem biznesa klientiem!Apkopojot pēdējo mēnešu rezultātus esam patīkami pārsteigti par pakomātu sūtījumu statistiku. Mēs protams strādājam tā mērķa vārdā, lai sūtījumu skaits ar katru mēnesi pieaugtu, taču kad reālā situācija pārsniedz ekspektētās, kārtējo reizi saprotam, cik nozīmīga svarīgi ir turpināt iesākto un virzīties uz jauniem mērķiem. Augusta mēnesī kopējais nosūtīto paciņu skaits caur Omniva bija teju vienā līmenī ar 2015. gada decembra rādītājiem. Ja pieņemam, ka decembris ir sezonas karstākais punkts, svētku mēnesis kurā cilvēki sūta Ziemassvētku dāvanas un i-veikali piedāvā dažnedažādas akcijas, tad ieraugot tādus pašus sūtījumu apjomus jau augustā sejā parādās smaids par paveikto. Lai pārsniegtu 2015. gada decembra mēneša rādītājus un uzstādītu jaunu rekordu, mums pietrūka pavisam nedaudz, vidēji viena nosūtīta paciņa dienā.
 
Runājot par mūsu klientiem, protams, ka lielāka jauda nosūtīto paciņu rādītājos nāk tieši no biznesa klientiem (uzņēmumiem un dažādiem interneta veikaliem), taču pēdējos mēnešos privātie klienti ir strauji pietuvojušies savos sūtījumu apjomos un paredzam ka jau pavisam drīz privāto klientu sūtījumi varētu sastādīt 50% no kopējā sūtījumu apjoma! Šī prognoze šķiet vēl vairāk sasniedzama tieši pateicoties mūsu vērienīgajiem pakomātu tīkla paplašināšanās darbiem, kuri sāksies jau septembra beigās. Gluži kā zeltam rudenim atnākot, kā oranžas lapas Latvijas teritoju rotās arī 30 jauni pakomāti, kā Rīgā, tā arī reģionos.
 
Mēs aicinām Latvijas iedzīvotājus sekot līdzi jaunākajai informācijai gan mūsu uzņēmuma mājas lapā, gan draudzīgajā facebook lapā. 30 jauni pakomāti tā ir nopietna izplešanās, daudzi pakomāti tiks uzstādīti pilsētās, kur līdz šim to nav bijis. Tas ir neatsverams ieguldījums gan pilsētas infrastruktūrā, gan Latvijas tautsaimniecībā. Pakomāta pieejamība nozīmē daudz ātrāku sūtījumu apriti starp uzņēmumiem vai privātpersonām. Iedomājaties paši, tagad cilvēks, kurš dzīvo Ludzā, ievietojot paciņu pakomātā, to varēs piegādāt kādam kurš dzīvo Ventspilī jau nākamajā dienā, nerunājot jau par interneta veikaliem, kuriem šie jaunizvietotie pakomāti pavērs jaunas piegādes iespējas, tādejādi padarot līdz šim neaizsniegtos klientus sasniedzamus.
 
Par šādu pakomātu papildinājumu jāpateicās uzņēmuma Omniva SIA valdes loceklim Joona Saluveer, sākumā bija paredzēts teritoriju papildināt ar 15 pakomātiem, taču pateicoties ambīcijām, tieši viņš bija tas, kurš argumentēja, ka Latvijai jau šogad nepieciešams izvietot 30!

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424