17.06
2024

Tagad paciņu no pakomāta iespējams nosūtīt uz visu pasauli

Reaģējot uz klientu pieprasījumu un paradumu maiņu, sūtījumu piegādes loģistikas uzņēmums Omniva turpina investēt jaunu pakalpojumu attīstībā un šobrīd ieviesis iespēju ikvienam no pakomāta nosūtīt sūtījumu uz 237 galamērķiem visā pasaulē.
 
Omniva dati liecina, ka Latvijā pieprasījums pēc starptautisko sūtījumu pakalpojumiem arvien pieaug un šādu iespēju labprāt izmanto gan e-komercijas jomā strādājošie uzņēmumi, gan arī privātpersonas – pēdējā gada laikā 16% Latvijas iedzīvotāju ir nosūtījuši paciņu uz ārvalstīm. Visbiežāk uz ārvalstīm tiek sūtītas drēbes, aksesuāri, kosmētika un produkti, kas nebojājas. Lielākā daļa starptautisko sūtījumu tiek nosūtīti uz Vāciju, ASV un Somiju.
 
«Agrāk privātpersonas savus sūtījumus, kas adresētas ārpus Baltijas valstīm, varēja sūtīt tikai no pasta nodaļas vai izmantojot ievērojami dārgākos kurjerpakalpojumus. Šobrīd esam raduši iespēju šo pakalpojumu nodrošināt arī no pakomātiem, kas daudziem cilvēkiem ir primārā izvēle paciņu nosūtīšanai un saņemšanai. Līdz ar to starptautisko sūtījumu pakalpojumi kļūst arvien pieejamāki gan biznesam, gan privātpersonām,” norāda Omniva Grupas valdes loceklis un komercdirektors Gusts Muzikants.
 
Jau šobrīd Baltijas valstīs e-komercijas apjomi ir palielinājušies un parādās arvien vairāk uzņēmumu, kuru klienti atrodas Eiropā vai ārpus tās robežām. Ļoti bieži šie uzņēmēji kā pārdošanas kanālus izmanto globālas e-komercijas platformas (Amazon, Ebay, Etsy, Vinted u.c.).
 
G.Muzikants uzsver: “Mēs vēlamies piedāvāt šiem biznesa klientiem iespēju ar jauno pakalpojumu augt, attīstīt esošo uzņēmējdarbību un atrast jaunus klientus citos tirgos. Tas ir viens no soļiem mūsu attīstības stratēģijā. Proti, šogad vien plānojam ieguldīt aptuveni 3 miljonus eiro klientu pašapkalpošanās platformu un citu digitālo risinājumu attīstībā, lai piedāvātu klientiem ērtāku lietošanas pieredzi gan tiešsaistē, gan mobilajā telefonā.”
 
Lai nosūtītu starptautisku sūtījumu pakomāta, tas vispirms jānoformē Omniva e-pašapkalpošanās platformā mana.omniva.lv un pēc tam jānosūta no attiecīgā automāta.
 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424