E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

E-pašapkalpošanās vide

!!!Uzmanību!!!

Lai nodrošinātu nemainīgi augstu Omniva pakalpojumu kvalitāti, lūdzam Jūs ņemt vērā, ka no šā gada 23.janvāra sūtījumus būs iespējams noformēt tikai mana.omniva.lv Tāpat, no minētā datuma, privātpersonām, kas reģistrējušās Omniva.lv mājas lapā, vairs nebūs pieejami izveidotie klientu profili un sūtījumu noformēšana šajā mājas lapas sadaļā vairs nebūs iespējama. Lūdzam vērst uzmanību, ka sūtījumu vēsture e-pašapkalpošanās vidē noformētajiem sūtījumiem lietotāju profilos netiks saglabāta.


Ņemot vērā minēto, aicinām ikvienu mūsu klientu, kas vēl izmanto iespēju sūtījumus noformēt mājas lapas e-pašapkalpošanas vidē, laicīgi reģistrēties, iepazīties un izmēģināt mana.omniva.lv , kurā sūtījuma noformēšana ir ērtāka, ātrāka un vienkāršāka. Protams, sūtījumus arī turpmāk varēs noformēt pakomātos.
Lai rūpētos par Jūsu sūtījumu drošību, Omniva SIA aicina sazināties un izvēlēties kādu no apdrošināšanas uzņēmumu piedāvājumiem un veikt sūtījumu apdrošināšanu sūtījumiem, kuru vērtība pārsniedz Omniva SIA standarta noteikumos noteikto summu – 320 EUR


Lai Tavi sūtījumi vienmēr atrod maksimāli ātri savus saņēmējus:
·         Uzraksti uz sūtījuma iepakojuma saņēmēja un savu mobilā tālruņa numurus
·         Pārliecinies, ka uz adrešu kartes, ko izņem no pakomāta ir norādīti pareizi saņēmēja dati
Ieiet privātpersonu e-pašapkalpošanās vidē
Reģistrējies šeit!

! Ņem vērā, ka sūtījuma minimālie izmēri ir 2cm*9cm*14cm
! Formējot sūtījumu uz Eiropu, nepieciešams ņemt vērā gan sūtījuma faktisko svaru (30 kg), gan sūtījuma apjoma svaru (30 kg).

Apjoma svara noteikšana - Daliet sūtījuma tilpumu izmēru (garums x platums x augstums (cm)), noapaļojiet katru izmēru līdz nākamajam pilnajam centimetram) kubikcentimetros ar 5000.

Izvēlieties valsti
Abi
Izvēlieties sūtījuma nosūtīšanas veidu
Abi
Izvēlieties sūtījuma saņemšanas veidu.
Abi
Izvēlieties sūtījuma izmēru
Abi
Ievadi atlaižu kodu
CENA : 0.00
 
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424