E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Kampaņas

Visa janvāra garumā labdarības veikali “Otrā elpa” sadarbībā ar piegādes loģistikas uzņēmumu Omniva aicina ikvienu pēc gada nogales svētkiem pārskatīt savus skapjus, atlasīt un ziedot liekās mantas, tās uz “Otro elpu” sūtot bez maksas.
 
“Otrā elpa" ir sociālās uzņēmējdarbības pionieris Latvijā, kas darbojas kopš 2009. gada, sniedzot atbalstu kuplam skaitam organizāciju, to vidū ir gan pansionāti, gan krīzes centri, gan dzīvnieku patversmes, gan arī atbalsta centri sociāli mazaizsargātajiem. Šo gadu laikā labdarības veikalu darbība ir nodrošinājusi finansējumu 154 tūkstošu eiro apmērā – sociālo projektu īstenošanai 100 dažādām organizācijām visā Latvijā, kā arī nodrošinājusi mantisko palīdzību vairāk kā 2 miljonu vienību apmērā aptuveni 170 organizācijām.
 
Kampaņas rīkotāji aicina labdarībai nodot labas un lietojamas mantas, kas ir darba kārtībā - tām nav obligāti jābūt jaunām, bet gan tīrām, lietojamām un bez būtiskiem defektiem – proti, tādām, kuras būtu iespējams pārdot tālāk un ieņēmumus no pārdošanas novirzīt labdarībai. Var ziedot gan pieaugušo, gan bērnu apģērbus, apavus, dažādus aksesuārus, rotas, somas, rotaļlietas, spēles, dažādus bērnu palīglīdzekļus, grāmatas, žurnālus, interjera priekšmetus, mājas dekorus, mazgabarīta elektropreces, traukus, mājas tekstilu un audumus.
 
Lai nosūtītu ziedojumu bez maksas:

1. Aizpildi zemāk esošo formu (norādi savu vārdu, e-pastu un tālruņa numuru).

2. Uz norādīto e-pastu saņemsi bezmaksas pakomāta sūtījuma numuru. Ņem vērā, ka sūtījuma numurs tiks nosūtīts manuāli, tāpēc neuztraucies, ja nesaņem to uzreiz.

3. Sagatavo ziedojumu sūtīšanai – rūpīgi iepako ziedojumus un dodies uz sev tuvāko Omniva pakomātu. Atceries, ka sūtījumam jāatbilst pakomāta skapīša S, M vai L izmēriem, ar neto svaru līdz 30 kg.

4. Pakomātā izvēlies:
 
1) “Nosūtīt sūtījumu”.

2) “Nosūtīt sūtījumu ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”.

3) Ievadi e-pastā saņemto sūtījuma numuru.

4) Izdrukā adrešu karti un uzlīmē to uz sūtījuma.

5. Ievieto ziedojumu pakomāta skapītī.

Visi ziedojumi tiks nogādāti Omniva noliktavā un ar “Otrās elpas” palīdzību nodoti tiem, kam tie visvairāk nepieciešami. Daļa no ziedojumu tiks pārdoti “Otrās elpas” labdarības veikalos, lai atbalstītu iniciatīvas turpmāku darbību un finansiāli ziedotu Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai, veidojot uzkrājumus ārkārtas gadījumiem.
 
Paldies par Tavu atbalstu!

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424