Pelni Mans Rimi naudu ar Mana Omniva!

 

Tas ir vienkārši - noformē sūtījumu mana.omniva.lv, ievadi savu Mans Rimi kartes numuru tam paredzētajā laukā un uzkrāj Mans Rimi naudu +10 centus par katru sūtījumu.

Nauda uz Tavu Mans Rimi kartes kontu tiks pārskaitīta nākamajā darbdienā pēc transakcijas veikšanas. Uzkrāto Mans Rimi naudas summu vari apskatīt savā Mans Rimi profilā. Jo vairāk paciņas nosūtīsi, jo vairāk naudas uzkrāsi!

Uzmanību!
Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.jūniju tiek mainīts ieguvuma apjoms un par katru sūtījumu, kas noformēts vietnē mana.omniva.lv, Tu saņemsi 10 centus savā Mans Rimi kontā.
 


Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kur es varu redzēt savu Mans Rimi kartes numuru?

  Mans Rimi kartes numurs ir redzams kartes otrā pusē, tas sastāv no 19 cipariem. Ja esi reģistrējis kontu digitāli, savu Mans Rimi kartes numuru atradīsi, reģistrējoties savā Mans Rimi profilā vai mobilajā lietotnē.

 • Kā rīkoties, ja neesmu saņēmis Mans Rimi naudu par veikto transakciju mana.oniva.lv?

  Lūdzu, nogaidi vismaz vienu pilnu darbdienu pēc darījuma veikšanas mana.omniva.lv (Mans Rimi nauda tiek ieskaitīta vienas darbdienas laikā pēc transakcijas veikšanas). Ja Mans Rimi nauda joprojām nav ieskaitīta, lūdzam sazināties ar Rimi klientu servisu pa e-pastu [email protected]. Lai mēs varētu precizēt informāciju, lūdzu, norādi savu Mans Rimi kartes numuru, kā arī pievieno darījuma dokumentu (rēķinu), kas apliecina konkrētās transakcijas veikšanu, par kuru nav saņemta Mans Rimi nauda.

 • Kā rīkoties, ja man vēl nav Mans Rimi kartes vai esmu to nozaudējis?

  Jaunu Mans Rimi karti vari iegādāties Rimi veikalos (pie kasiera vai infocentrā). Mans Rimi plastikāta kartes cena ir 1 EUR. Tavām ērtībām ir iespējams izveidot savu Mans Rimi kontu bez maksas, atverot rimi.lv un noklikšķinot lapas augšējā stūrī uz Ienākt / Reģistrēties. Lai veiktu autentifikāciju, iepērkoties Rimi veikalos (Mans Rimi naudas uzkrāšanai un arī izmantošanai), tev būs nepieciešama Rimi mobilā lietotne.
  Ja karte nav aktīva vai ir nozaudēta, lūdzu, sazinies ar Rimi klientu servisu pa tālruni 80000180 vai e-pastu [email protected].

 • Vai vienlaicīgi varēšu izmantot arī Omniva atlaižu kodus?

  Jā, arī akciju kodi, kas sniedz tiešu atlaidi, darbosies kopā ar Mans Rimi piedāvājumu. Tas nozīmē, ka, noformējot sūtījumu, tev ir iespēja gan saņemt tiešu atlaidi, gan arī uzkrāt Mans Rimi naudu 10 centu apjomā par katru sūtījumu, kas noformēts mana.omniva.lv.

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424