E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

IEVADS


Mēs vienmēr tuvināmies cilvēkiem, neatkarīgi no valstiskās iekārtas, pie varas esošās partijas vai vēja virziena. Uzņēmums „Omniva“ laika gaitā ir mainījies, kā arī mēs paši esam veikuši savas izmaiņas. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis ienest pasauli ikvienā mājā. Mēs cīnījāmies par to, lai cilvēki varētu sazināties savā starpā, nosūtīt preces un apmainīties ar informāciju. Tieši par to liecina mūsu vēsture, kas oficiāli sākās 1918. gada 13. novembrī.

IZLASI PAR MUMS VAIRĀK
  • OMNIVA KONCERNS
    „Omniva“ koncernā ietilpst AS Eesti Post kā mātes uzņēmums, AS Maksekeskus kā meitas uzņēmums Igaunijā, Omniva UAB kā meitas uzņēmums Lietuvā un Omniva SIA kā meitas uzņēmums Latvijā
  • LĪDERIS TIRGŪOmniva - ir elektroniskās tirdzniecības lokomotīve, un tādējādi mums ir jāpilda svarīga loma Baltijas valstu ekonomiskās dzīves veicināšanā. Mēs pārvaldām pakomātu tirgu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
  • 2300 DARBINIEKUUzņēmumā Omniva Igaunijā, Latvijā un Lietuvā strādā aptuveni 2300 lielisku darbinieku, kurus vieno vēlme padarīt klientus laimīgus un piegādāt viņiem mājās visu pasauli.
 
 
  • picture
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424