IEVADS


Mēs vienmēr tuvināmies cilvēkiem, neatkarīgi no valstiskās iekārtas, pie varas esošās partijas vai vēja virziena. Uzņēmums „Omniva“ laika gaitā ir mainījies, kā arī mēs paši esam veikuši savas izmaiņas. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis ienest pasauli ikvienā mājā. Mēs cīnījāmies par to, lai cilvēki varētu sazināties savā starpā, nosūtīt preces un apmainīties ar informāciju. Tieši par to liecina mūsu vēsture, kas oficiāli sākās 1918. gada 13. novembrī.
  • OMNIVA KONCERNS
    „Omniva“ koncernā ietilpst AS Eesti Post kā mātes uzņēmums, AS Maksekeskus kā meitas uzņēmums Igaunijā, Omniva UAB kā meitas uzņēmums Lietuvā un Omniva SIA kā meitas uzņēmums Latvijā

Mūsu nākotnes redzējums
Līdz 2026. gadam mēs vēlamies kļūt par iecienītāko loģistikas pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina nepārtrauktu augsta līmeņa un ilgtspējīgu daudzkanālu sūtījumu pārvaldību.

Mūsu misija
Mēs piegādājam ar prieku un vislielāko rūpību, lai pienestu pasauli tuvāk ikviena mājām.

Mūsu vērtības

Mums rūp
Mēs vienmēr rīkojamies ar vislielākajām rūpēm un cieņu, jo īpaši pret mums uzticētajiem sūtījumiem un apkārtējo vidi. Mēs novērtējam un aktīvi uzklausām viens otru, mūsu partnerus un klientus.

Mēs esam atvērti
Mēs novērtējam jaunas un inovatīvas idejas, kas palīdz mums attīstīties un augt kā cilvēkiem, ekspertiem un uzņēmumam kopumā. Mēs nebaidāmies izmēģināt jaunas lietas un kļūdīties, mācoties no šīs pieredzes.

Mēs esam uzticami
Mēs apsolām tikai to, ko varam izpildīt, un vienmēr izpildām to, ko apsolām. Mēs vienmēr uzņemamies atbildību par savu un kolēģu darbu Omniva!

Mēs priecājamies par savu darbu un sasniegumiem
Mēs iedrošinām un palīdzam viens otram vienmēr izdarīt vairāk, svinam sasniegto un uzslavējam viens otru par vērtīgu ieguldījumu un produktīvu komandas darbu.

 
Uzņēmuma Omniva aizsākumi meklējami 17. gadsimtā, kad tās priekštecis Igaunijā uzsāka pasta pakalpojumu sniegšanu. Šodien mēs turpinām darīt šo svarīgo darbu visās trīs Baltijas valstīs. No malas varētu šķist, ka mēs tikai piegādājam paciņas, un ka tas nav nekas īpašs. Taču mēs zinām, ka mēs darām ko vairāk, nekā tikai piegādājam. Katra piegāde ir sveiciens, laba ziņa, dāvana vai negaidīts pārsteigums. Īsāk sakot – mēs piegādājam galvenās laimes sastāvdaļas. Tāpēc mūsu vēstījums pašiem sev un citiem – mēs piegādājam PRIEKU.

Lai gan esam apņēmības pilni piegādāt prieka brīžus katrā gada dienā, ir kāds īpašs laiks gadā, kad tomēr esam cilvēkiem visvairāk vajadzīgi. Tie ir Ziemassvētki. Tas ir dāvināšanas laiks, dāvanu nosūtīšanas laiks, kā arī dāvanu saņemšanas laiks. Tāpēc šim īpašajam un vienlaikus vienam no aizņemtākajiem laikiem gadā mēs gatavojamies visu gadu. Ziemassvētku noskaņa mūs pavada pat karstākajās vasaras dienās. Ikvienā gada dienā mums katrs sūtījums ir kā dāvana, savukārt, katra vēstule – laipnu vārdu pilns vēstījums. Mūsu kurjeri un šķirošanas centra darbinieki pret katru sūtījumu izturas tik rūpīgi, ka viņi varētu sacensties meistarībā pat ar pašu Ziemassvētku vecīti! Un piezvanīt klientu apkalpošanas centram ir gluži tāpat kā piezvanīt tuvam draugam, lai aprunātos. Mēs iepriecinām mūsu klientus – un tā mēs iepriecinām arī mūsu sadarbības partnerus.

Taču tas vēl nav viss. Laiku pa laikam mums patīk padarīt svētkus vēl īpašākus, sagādājot cilvēkiem patīkamus pārsteigumus. Vai tā būtu sirsnīga ziņa, kurjera mašīnā skanoša patīkama mūzika vai kāds gardums pakomāta skapītī. Vai varbūt pat Tavas sapņu dāvanas pasniegšana, negaidot to!

Šīs īpašās rūpes un svētku noskaņas radīšana visa gada garumā ļauj mums būt vadošajam piegādes uzņēmumam Baltijā, uzņēmumam, kas ikvienam var piegādāt prieku.

Omniva – piegādājam prieku.
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424