E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Sīkdatne

Omniva mājas lapās tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas uzglabājas Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā. Tīmekļa vietne nosūta sīkdatnes uz pārlūkprogrammas sīkdatņu failu, kas tiek saglabāts datora cietajā diskā.
 
Mājas lapas izmanto divus sīkdatņu veidus:
  • Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā ilgāku laika periodu. Tās var izmantot, piemēram, lai identificētu reģistrētus lapas lietotājus un pielāgotu lapas saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām vai statistikas datu apkopošanai.
  • Sesijas sīkdatnes ir pagaidu sīkdatnes, kas tiek saglabātas tikai pašreizējās pārlūkošanas sesijas laikā un tiek izdzēstas brīdī, kad aizverat pārlūkprogrammu. Sesijas sīkdatnes izmanto, lai iespējotu noteiktas interneta vietnes funkcijas, piemēram, pieteikšanos pakalpojumam vai produktam. 

Tiek uzskatīts, ka mūsu mājas lapu lietotāji piekrīt sīkdatņu izmantošanai, ja pārlūkprogrammas iestatījumos ir iespējota sīkdatņu funkcija. Ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, daudzi mūsu mājas lapu pakalpojumi un funkcijas var netikt parādīti vai nedarboties pareizi.
 
Jums ir tiesības izlemt, vai vēlaties atļaut sīkdatņu izmantošanu Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā. Ja nevēlaties, lai Jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, varat konfigurēt tīmekļa pārlūka iestatījumus tā, lai sīkdatnes tiktu automātiski atspējotas vai lai Jūs saņemtu ziņojumu, ka vietnes skatīšanai ir nepieciešams atļaut sīkfailu izmantošanu. Lai veiktu nepieciešamās izmaiņas, apmeklējiet kādu no zemāk minētajām saitēm.
Internet Explorer
Chrome
Firefox
Opera
Safari
 
Šie noteikumi laiku pa laikam var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma, lai nodrošinātu atbilstību likumiem un/vai sīkdatņu noteikumiem.
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: info@omniva.lv, Info +371 27042424