Sīkdatņu politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai vietne darbotos. Jūs varat atspējot šīs sīkdatnes, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var ietekmēt vietnes darbību. Turklāt ar jūsu piekrišanu mēs varam iestatīt izvēles sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un sniegtu personalizētus piedāvājumus, tostarp reklāmas un piedāvājumus citās vietnēs. Mēs iestatīsim izvēles sīkdatnes tikai un vienīgi, ja jūs tam piekritīsiet. Zemāk jūs varat atrast sīkāku informāciju par sīkdatnēm (gan nepieciešamajām, gan izvēles), kuras mēs izmantojam mūsu vietnē.
 
Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko vietne saglabā sava apmeklētāja datora cietajā diskā. Sīkdatnes nosūta uz vietni informāciju, ko var izmantot, lai identificētu apmeklētāja datora iestatījumus un preferences. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu tīmekļa vietņu efektīvāku darbību un iegūtu informāciju par apmeklētāju vēlmēm. Sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem mērķiem, un tām ir dažādi derīguma datumi.

Ir divu veidu sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes uz noteiktu laiku reģistrē informāciju apmeklētāja datora cietajā diskā. Apmeklējot vietni vairākas reizes, lietotāja tīmekļa pārlūkprogramma nolasa pastāvīgo sīkdatņu informāciju no ierīces un nosūta šo informāciju atpakaļ uz vietni vai elementu, kas instalēja sīkdatni. Sesijas sīkdatnes tiek īslaicīgi saglabātas apmeklētāja datorā, kamēr viņš izmanto vietni.
 
Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ļauj mums padarīt vietni efektīvāku un nodrošināt apmeklētājam labāku lietotāja pieredzi.
Pateicoties sīkdatnēm, mūsu tīmekļa serveri atpazīst jūsu ierīces un var automātiski pielāgot vietnes saturu atbilstoši jūsu iestatījumiem un vajadzībām. Sīkdatnes mums sniedz arī lietotāju statistiku, kas ļauj izmērīt un novērtēt vietnes veiktspēju. Mēs izmantojam iegūto informāciju, lai uzlabotu vietnes lietojamību un saturu.
Sesijas sīkdatnēm ir jābūt aktivizētām, lai jūs varētu izmantot vietni, un tās tiks dzēstas uzreiz pēc tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanas.
 
Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Nepieciešamās
Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt vietni lietojamu, aktivizējot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.

Funkcionālās
Funkcionālās sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu iepriekš izdarītās izvēles, piemēram, kādai valodai jūs dodat priekšroku, kurā reģionā jūs atrodaties vai kāds ir jūsu lietotājvārds un parole automātiskai pieslēgšanai.

Statistiskās
Statistiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzskaitītu mūsu vietnes apmeklējumus un plūsmas avotus, sniegtu mums iespēju izmērīt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tie palīdz mums saprast, kuras lapas tiek apmeklētas visvairāk, un redzēt kā lietotāji pārvietojas mūsu vietnēs. Ja atsakāties no šīm sīkdatnēm, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā. Statistikas sīkdatnes sniedz mums informāciju, kas palīdz uzlabot klientu pieredzi.

Mārketinga
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu jūsu satura izvēles mūsu vietnē, sniegtu jums visatbilstošāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu mērķtiecīgo mārketingu un uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmu kampaņām trešo pušu vietnēs. Šādos gadījumos mēs varam iegūt informāciju mūsu uzticamo partneru vietnēs, kurās jūs sastapāties ar mūsu reklāmas saturu. Ja atsakāties no šiem sīkfailiem, Jums rādītās reklāmas ir vispārīgākas un nerāda tēmas, kas Jūs varētu interesēt.

Mēs izmantojam sīkdatnes no tālāk norādītajām trešajām pusēm - Google Analytics, Hotjar, Facebook u.c.

Sīkdatnes apkopo šādus datus:
 
  • informāciju par jūsu ierīces vai tīkla adresi (IP adresi)
  • informāciju par jūsu ierīces vai tīkla pakalpojumu sniedzēja nosaukumu un adresi
  • informāciju par tīmekļa vietnes apmeklējuma laiku (laiks, datums, gads)
  • informāciju par iepriekšējo tīmekļa vietnes apmeklējumu
  • informāciju par apmeklēto tīmekļa vietni
  • informāciju par tīmekļa vietnes apmeklējuma ilgumu
  • informāciju par izmantoto tīmekļa pārlūkprogrammu un ierīces operētājsistēmu
  • informāciju par tehniskajiem datiem (piemēram, informācijai par izmantotajiem spraudņiem (Flash, Java u. c.)
  • klientu autorizācijas datus
 
Kā ierobežot sīkdatnes dažādās pārlūkprogrammās?

Ja vēlaties ierobežot (neatļaut) sīkdatņu saglabāšanu savās gala ierīcēs vai izdzēst saglabātās sīkdatnes, to var veikt, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var ietekmēt vietnes funkcionalitāti.

Instrukcijas dažādām pārlūkprogrammām:
Google Chrome
Microsoft Edge
Mozilla Firefox
Apple Safari
Internet Explorer (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7)

Vairāk par to varat lasīt tīmekļa vietnē http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Sīkdatņu piekrišanas grozīšana vai atsaukšana

Jūs jebkurā laikā varat mainīt, kuras sīkdatnes atļaujat mums izmantot. Vietnes darbībai nepieciešamās sīkdatnes nevar noņemt.
Lai mainītu sīkfailu iestatījumus, lūdzu, noklikšķiniet uz šīs ikonas tīmekļa lapā .

Informācijas izmaiņas

Omniva jebkurā brīdī var veikt izmaiņas Sīkdatņu politikā bez iepriekšēja brīdinājuma, lai nodrošinātu mūsu atbilstību tiesību aktiem un/vai piekrišanas pārvaldības noteikumiem.
Varat arī iepazīties ar Personas datu apstrādi Omniva SIA.
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424