Kāpēc ir vērts strādāt pie mums

Omniva ir starptautisks loģistikas uzņēmums, kura saknes meklējamas gadsimtiem tālā pagātnē, kad mūsu priekštecis uzsāka pasta pakalpojumu piedāvāšanu Igaunijā. Galvenokārt piegādājam sūtījumus klientiem Baltijā, taču esam lepni, ka šodien mūsu loģistikas tīkls ir izpleties visā pasaulē. Neviena vēstule nav vien papīra gabals, kā arī neviens sūtījums nav vienkārši kartona kaste. Tajos vienmēr slēpjas kaut kas vairāk – labi vārdi, sveicieni, jaunumi vai pārsteigumi. Tieši tāpēc arī mūsu darbam ir daudz lielāka nozīme. Omniva izplata tiešās dzīves emocijas vai palīdz nosūtīt dāvanas. Mēs radām risinājumus, kas vienkāršo uzņēmumu darbu, un tādējādi veicinām ekonomiskās dzīves attīstību. Ērtības un ātrums ir svarīgi faktori, tāpēc ātri nogādājam sūtījumus uz tuvāko pakomātu, biroju vai mājām – tieši tā, kā tas vislabāk piemērots ikvienam. 
 
Novērtējam saņemto atzinību​
 
​​
Gaidām Tevi savā komandā!

Mūsu cilvēkus vieno prieks par sūtījumu nosūtīšanu un saņemšanu. Mūsu komandā ir gan pieredzējuši IT nozares profesionāļi, spējīgi projektu vadītāji, inovatīvu pakalpojumu izstrādātāji, gan arī izcili pārdošanas speciālisti, kuru galvenā loma ir rast labākos risinājumus privātajiem un biznesa klientiem mūsu iekšējā tirgū un arī starptautiskā līmenī, kā arī atbalstīt uzņēmuma Omniva mērķu sasniegšanu ar dažādu attīstības darbību palīdzību. Vislielāko prieku klientiem sniedz mūsu komandas smaidīgie klientu apkalpošanas speciālisti, veiklie sūtījumu šķirotāji, kā arī pozitīvie kurjeri visā Latvijā.

Mēs rūpējamies par saviem darbiniekiem, kā arī piedāvāsim Tev dažādas attīstības un pašrealizācijas iespējas uzņēmuma ietvaros. Mēs augstu vērtējam Tavu vēlmi rīkoties, kā arī spējas radīt nozīmīgu vērtību gan mūsu ārējiem, gan iekšējiem klientiem. Piebiedrojies un palīdzi kopā ar mums gan privātajiem, gan arī biznesa klientiem veidot vienkāršus un ērtus loģistikas risinājumus un e-biznesu!
Gaidām Tevi savā komandā – ikviens pie mums atradīs sev piemērotu izaicinājumu!
Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424