11.02
2021

Omniva investē 2,5 miljonus eiro attīstībā un līdz gada beigām uzstādīs 51 jaunu pakomātu

“Pieprasījums pēc Omniva Latvija pakalpojumiem 2021. gada sākumā pieaudzis par 163 %, kas, protams, radījis virkni izaicinājumu loģistikas un citiem procesiem. Tādēļ jau šobrīd esam veikuši vērienīgas investīcijas savas kapacitātes paaugstināšanā, kā arī esam sākuši saskaņošanas procesus par vēl 51 jauna pakomāta izvietošanu visā Latvijas teritorijā – gan vietās, kur jau ir pieejami Omniva pakalpojumi, gan arī apdzīvotās vietās, kur pakomāti līdz šim nav bijuši,” norāda Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.Pakomātu skaita palielināšanas projekts papildinās jau decembrī un janvārī veiktās investīcijas uzņēmuma turpmākajā attīstībā, kad 42 pakomāti visā Latvijā papildināti ar 1744 skapīšiem. Šobrīd Omniva Latvija kopējo skapīšu skaits sasniedz 26 133, kas ir plašākais pakomātu tīkls Latvijā skapīšu skaita ziņā. Pēc paplašināšanās projekta noslēgšanas, Omniva nodrošinās plašāko pakomātu ģeogrāfisko pārklājumu ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā.
Tāpat 2020. gada nogalē loģistikas kapacitātes paaugstināšanas nolūkos uzņēmums paplašinājis noliktavas telpas papildu 2175,48 m2 platībā, lai spētu nodrošināt efektīvāku sūtījumu apstrādi, kā arī nākotnē vēl plašāk piedāvātu uzglabāšanas un pakošanas pakalpojumus. Vienlaikus, lai nodrošinātu pakalpojuma nodrošināšanas nepārtrauktību, pēdējo divu mēnešu laikā Omniva Latvija darbā pieņēmusi papildu 60 darbiniekus, piesaistījusi papildu 35 transporta vienības, atvērusi sešus sūtījumu saņemšanas punktus, kā arī, iesaistot klientus, akumulējusi ziedojumu vairāk nekā 15 900 EUR apmērā Bērnu slimnīcas fondam.

“Piegāžu bizness ir uz palikšanu, jo cilvēki arvien novērtē e-komercijas ieguvumus – visvairāk tieši laika ietaupījumu. Arī e-komercijas segmentā šobrīd strādājošie un ienākošie uzņēmumi arvien vairāk pievērš uzmanību efektivitātes jautājumiem. Jau šobrīd virknei uzņēmumu nodrošinām ne tikai nosūtīšanas, bet arī pakošanas un uzglabāšanas pakalpojumu. Tāpat arvien vairāk komersantu interesējas par mūsu izstrādātajiem IT risinājumiem e-veikalu pilna cikla darbības nodrošināšanai (piemēram, norēķinu un piegādes risinājumi, spraudņi pirkuma piegādes un atgriešanas nodrošināšanai e-veikalos utt.). Šo virzienu arī redzam kā vienu no Omniva Latvija biznesa attīstības stūrakmeņiem,” uzsver B. Krauze-Čebotare.

Par jauno pakomātu atrašanās vietām Omniva informēs laika gaitā, bet paplašināšanās procesu plānots noslēgt 2021. gada otrajā pusē.
Plašāka informācija par jau paplašinātajiem pakomātiem: Rīga: 12 (gb.), Ādaži: 2, Jelgava: 3, Valmiera: 2, Tukums: 2, Jēkabpils: 2, Liepāja: 2, Daugavpils: 2; Upesciems: 1, Inčukalns: 1, Vangaži: 1, Rūjiena: 1, Limbaži: 1, Ķekava: 1, Aizpute: 1, Preiļi: 1, Smiltene: 1, Saulkrasti: 1, Sigulda: 1, Strenči: 1, Jaunpils: 1, Ventspils: 1, Ugāle: 1, Rēzekne: 1, Mārupe: 1, Auce: 1, Saldus: 1, Cēsis: 1, Jūrmala: 1, Talsi: 1.

Papildu informācija:
Ruta Pole
SIA Omniva Latvija mārketinga vadītāja
Mob. t.: +371 24949944
E-pasts: [email protected]
www.omniva.lv, facebook.com/omniva.lv

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424