30.11
2021

OMNIVA investē 2,8 miljonus eiro un uzstāda 92 jaunus pakomātus visā Latvijā

“Pieprasījums pēc preču piegādes pakalpojumiem 2021. gadā ir gandrīz dubultojies. Līdz ar to, lai nodrošinātu nemainīgi augstus preču piegādes kvalitātes standartus ar maksimāli plašu ģeogrāfisko pārklājumu, esam uzsākuši strauju savu pakomātu tīkla paplašināšanu. Esam īpaši gandarīti, ka jaunās iekārtas varam uzstādīt jau pirms svētkiem un ka tās atradīsies arī vietās, kur pakomāti līdz šim nav bijuši vispār,” norāda Omniva vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare.

Jauno pakomātu atrašanās vietas plānots izziņot pakāpeniski, tiklīdz jaunie pakomāti tiek nodoti ekspluatācijā. Šobrīd iecerēts, ka pakomāti tiks uzstādīti arī vismaz 25 tādās apdzīvotās vietās, kur to iepriekš nav bijis. Tāpat paplašināšanās ietvaros tiks palielināta ietilpība virknei jau esošo pakomātu ar augstāko noslodzes līmeni.

B.Krauze-Čebotare uzsver: “Mēs ļoti labi apzināmies, cik mūsu pakalpojumi ir nozīmīgi lielai Latvijas sabiedrības daļai, it īpaši turpinoties ārkārtas situācijai un tuvojoties svētkiem. Tādēļ līdztekus pakomātu paplašināšanai esam ieviesuši būtiskas izmaiņas arī mūsu darbā, pārejot uz darba režīmu 24/7 – tas nozīmē klientu atbalsta centrs atbildēs uz tālruņa zvaniem un apkalpos iesūtītos iesniegumus 24 stundas diennaktī. Arī šķirošanas un noliktavas darbinieki strādās visu diennakti, bet kurjeri sūtījumus uz pakomātiem nogādās biežāk nekā reizi diennaktī un darbu turpinās arī svētdienās.”
Pēc šī paplašināšanās posma noslēguma kopējais Omniva pakomātu skaits Latvijā sasniegs 300, savukārt kopējais sūtījumu saņemšanas vietu kopskaits (t.sk. Narvesen tirdzniecības punktos) – 448 vietas. Kopumā tīklā būs pieejami 40 285 skapīši, kas atradīsies 118 apdzīvotās vietās.

Pakomātu tīkla paplašināšana ir viens no Omniva grupas uzņēmumu jaunās attīstības stratēģijas stūrakmeņiem. B.Krauze-Čebotare uzsver: “Mūsu mērķis ir līdz 2026.gadam kļūt par iecienītāko loģistikas partneri reģionā, piedāvājot uz klientu orientētus pakalpojumus. Tuvāko gadu fokusā būs nodrošināt augstāku klientu apmierinātību; to panāksim ar ātrāku, vienkāršāku un savlaicīgāku piegādi. Mūsu mērķis ir 99% sūtījumu piegāde nākamajā dienā.”

Lai sasniegtu stratēģiskos mērķus, uzņēmums ne tikai paplašinās savu pakomātu tīklu visā Baltijā, bet arī investēs dažādos IT risinājumos un videi draudzīgu pakalpojumu nodrošināšanā. Esošās paplašināšanās kārtas noslēgumā Omniva rīcībā būs 937 pakomāti visās Baltijas valstīs.

Papildu informācija:
Ruta Pole
SIA Omniva Latvija mārketinga vadītāja
Mob. t.: +371 24949944
E-pasts: [email protected]
www.omniva.lv, facebook.com/omniva.lv
 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424