11.06
2024

Noslēgta 42 miljonus eiro vērtā Omniva loģistikas centra Kauņā būvniecības pirmā kārta

Omniva Grupa noslēgusi jaunā Kauņas loģistikas centra būvniecības pirmo kārtu – pabeigta biroja telpu iekārtošana. Kopējās investīcijas projekta īstenošanā sasniedz 42 miljonus eiro un 2400 kvadrātmetru plašajās administratīvajās telpās izvietotas ne tikai mūsdienīgas un iekļaujošas darba vietas, bet arī atpūtas telpas darbiniekiem.
 
Kauņas SEZ izvietotais loģistikas centrs būs modernākais Baltijas valstīs un tajā tiks ieviesta virkne inovatīvu tehnoloģisko risinājumu, kas nodrošinās augstu efektivitāti sūtījumu šķirošanas un piegādes procesos.
 
«Mūsu mērķis ir strādāt arvien efektīvāk. Tādēļ, projektējot un būvējot loģistikas centru, tika ņemti vērā ne tikai apsvērumi, kas saistīti ar loģistikas procesu uzlabošanu. Proti, lielu uzmanību pievērsām labas un produktīvas darba atmosfēras radīšanai. Piemēram, telpās ir divas pirtis, trenažieru zāle, pieejami galda futbola un tenisa galdi, basketbola laukums, īpaši masāžas krēsli, grila zona un citi risinājumi darbinieku labbūtības nodrošināšanai,” norāda Omniva Grupas valdes loceklis un komercdirektors Gusts Muzikants.
 
Jaunais loģistikas centrs atrodas uz 89 960 kvadrātmetrus liela zemes gabala, lai nākotnē nepieciešamības gadījumā būtu iespējams to paplašināt. Savukārt ēkas kopējā platība šobrīd ir gandrīz 22 tūkstoši kvadrātmetru jeb trīs futbola laukumu izmērā.
 
«100 darbinieki – tik daudz darba vietu tiks nodrošināts piegāžu un šķirošanas jomās. Bet jaunās šķirošanas līnijas jauda būs līdz pat 6 reizēm lielāka, salīdzinot ar mūsu esošajām iespējām. Šis ir kārtējais Omniva Grupa solis pretīm mūsu ambīciju sasniegšanai ne tikai reģionālā, bet arī globālā mērogā – mērķtiecīgi veicam jaunas investīcijas, ieviešam inovatīvus produktus un piegādes risinājumus, tādējādi virzoties uz savu mērķu sasniegšanu,” uzsver G.Muzikants.
 
Pēc jaunā centra durvju atvēršanas administrācijas darbiniekiem, šobrīd tiek turpināts darbs pie noslēdzošā būvniecības posms, kura ietvaros tiks pilnībā aprīkotas telpas loģistikas procesu nodrošināšanai, kā arī turpinās darbs pie papildus darbinieku piesaistes.
 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424