29.02
2024

Omniva Latvijā 2023. gadā palielinājusi apgrozījuma un peļņas rādītājus

Sūtījumu piegādes loģistikas uzņēmums Omniva Latvijā 2023. gadā turpinājis izaugsmi un investīcijas savā infrastruktūras attīstībā. Lai arī kopumā ekonomikai un e-komercijas nozarei 2023. gads bijis izaicinošs, Omniva Latvijā salīdzinājumā ar 2022. gadu spējuši par 14% audzēt apgrozījumu, tam sasniedzot 21 miljonu EUR, un par 6% palielināt uzņēmuma peļņu (673 tūkstoši EUR).
 
Uzņēmums 2023. gadā turpinājis strādāt pie savas darbības uzlabošanas, infrastruktūras paplašināšanas, iekšējiem efektivitātes procesiem un pārvaldības sistēmas uzlabojumiem.
 
“Ar sasniegto rezultātu un iepriekšējā gadā paveikto Latvijā esam apmierināti. Gads noslēgts ar izaugsmi un pozitīviem rezultātiem, vienlaikus novirzot būtiskus finanšu līdzekļus investīcijām – esam uzstādījuši vairākus desmitus jaunu pakomātu, kā arī par 10 000 vienībām papildinājuši skapīšu skaitu. Esam arī investējuši pusmiljonu eiro papildus šķirošanas līnijas uzstādīšanā Rīgas loģistikas centrā, kas ļāvis mums par 30% paaugstināt savu šķirošanas kapacitāti – šobrīd varam sašķirot līdz pat 6000 sūtījumu stundā,” norāda Omniva vadītājs Latvijā Gusts Muzikants.
 
2023. gada beigās Omniva tīklā Latvijā kopumā darbojās 370 pakomāti ar 55 tūkstošiem skapīšu, kas atrodas 136 apdzīvotās vietās, nodrošinot plašāko automatizēto piegāžu tīklu Latvijā. Tādējādi vairāk kā 80% Latvijas iedzīvotāju kāds Omniva pakomāts atrodas 5 km attālumā.
 
“Ir skaidrs, ka mūsu mērķi ir ambiciozi un pie sasniegtā neplānojam apstāties. Turpinām strādāt pie jaunu pakalpojumu izstrādes un esošo uzlabošanas, kā arī starptautisko klientu piesaistes. Redzam, ka arī klienti un partneri mūsu paveikto novērtē ne tikai lokālā, bet arī starptautiskā līmenī – esam viens no mīlētākajiem zīmoliem Latvijā, kā arī pagājušogad saņēmām vairākus apbalvojumus no starptautiskajām pasta organizācijām par ieviestajām inovācijām un sniegto pakalpojumu kvalitāti,” turpina G.Muzikants.
 
Savukārt Omniva Grupa 2023. gadā kopumā strādājusi ar 131,7 miljonu EUR apgrozījumu, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš, un zaudējumiem 1,3 miljonu EUR apmērā. Būtiskāko negatīvo ietekmi uz grupas rezultātiem radījuši izdevumi, kas saistīti ar tradicionālajiem pasta un laikrakstu piegādes pakalpojumiem Igaunijā. 
 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424