21.08
2023

Par "Omniva" grupas valdes locekli un komercdirektoru iecelts Gusts MuzikantsPirmdien, 21. augustā "Omniva" grupas valdes locekļa un komercdarbības vadītāja amatā ir stājies Gusts Muzikants. Viņš turpmāk uzņemsies arī "Omniva" valdes locekļa pienākumus Latvijā.
 
"Gustam ir plaša un vērtīga pieredze dažādās nozarēs un lielās organizācijās. Esmu ļoti gandarīts, ka mums pievienojies tik spēcīgs līderis un lielisks komandas spēlētājs ar daudzveidīgu starptautisku pieredzi komercdarbības jomā," uzsver Marts Magi (Mart Mägi), "Omniva" grupas valdes priekšsēdētājs. “Priecājamies sveikt Gustu jaunajā amatā un esam pateicīgi, ka viņš ar savu pieredzi un zināšanām palīdzēs uzņēmumam Latvijā pārmaiņu periodā.”
 
Gustam ir liela pieredze reģionālo pārdošanas komandu vadīšanā un darbā ar starptautiskajiem tirgiem. No šā gada sākuma līdz šim viņš bija Latvijas Pasta komercdirektors. Pirms tam viņš ieņēma dažādus vadošus amatus TET (Lattelecom), kā arī uzņēmumā Kimberly-Clark.
 
“Omniva saknes meklējamas 17. gadsimtā, kad tās priekšgājējs uzsāka pasta pakalpojumu sniegšanu Igaunijā. Pa visiem šiem gadsimtiem daudz kas ir mainījies, uzņēmums ir kļuvis par modernu, inovatīvu un nozīmīgu Baltijas tirgus dalībnieku. Taču viena lieta joprojām nav mainījusies: mēs joprojām darām visu iespējamo, lai ikdienā piegādātu prieku saviem klientiem. Iespēja pievienoties Omniva komandai turpmākai izaugsmei man ir privilēģija," norāda Gusts Muzikants.
 
"Omniva" pašreizējā vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare ir lēmusi darbu "Omniva" grupā neturpināt un pieņemt jaunus karjeras izaicinājumus ārpus uzņēmuma. Viņas pēdējā darba diena uzņēmumā būs 22. augusts.
 
“Mēs esam patiesi pateicīgi Beātei par viņas izcilo darbu un sniegto atdevi sešu gadu garumā, izveidojot mīlētāko zīmolu nozarē. Vēlam Beātei veiksmi un panākumus jaunajos izaicinājumos”, vēsta  Marts Magi.
 
 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424