31.10
2023

Pētījums: 82% Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā ir saņēmuši sūtījumu paciņas formātā

Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu par 4% ir pieaudzis to Latvijas iedzīvotāju skaits, kuri ikdienā mēdz saņemt un nosūtīt paciņas, secināts pētījumā, ko sūtījumu piegādes loģistikas uzņēmums  Omniva veica sadarbībā ar “Havas Media”.

Sūtījumu paciņas formātā pēdējā gada laikā saņēmuši 82% Latvijas iedzīvotāju, nosūtījuši – 29%. Reizi mēnesī paciņu (tai skaitā preces, kas iegādātas interneta veikalos), šogad saņēmuši vai nosūtījuši gandrīz ceturtā daļa respondentu, savukārt, divas līdz trīs reizes mēnesī paciņu saņem vai nosūta 27% aptaujāto.

Atpazīstamākais paku piegādes pakalpojumu sniedzējs Latvijā ir uzņēmums Omniva, to atpazīst 92% no pētījumā aptaujātajiem respondentiem. Omniva sniegtos pakalpojumus pēdējo 12 mēnešu laikā izmantojuši 97% no aptaujātajiem.

“Pēdējos gados esam mērķtiecīgi strādājuši, lai attīstītu uzņēmuma infrastruktūru, kā arī, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes piegādes un klientu servisu. Tāpēc priecājamies, ka arī mūsu klienti, Latvijas iedzīvotāji, to novērtē, atzīstot, ka Omniva pakalpojumi ir vienkārši lietojami, palīdz taupīt laiku, kā arī ir pieejami ērtā vietā un laikā,” uzsver Gusts Muzikants, Omniva vadītājs Latvijā.

Pēc pētījuma datiem, visbiežāk Omniva pakomātus biežāk izmanto sievietes, nekā vīrieši, un ģimenes ar bērniem, kuri dzīvo kādā no Latvijas pilsētām.

“Esam gandarīti, ka Latvijas iedzīvotāji novērtē ne vien Omniva pakalpojumu kvalitāti un to lietošanas ērtumu, bet arī mūsu uzņēmuma devumu valsts ekonomikā – pētījuma rezultāti rāda, ka 41% aptaujāto, kuri ir pazīstami ar Omniva sniegtajiem pakalpojumiem, redz Omniva kā uzņēmumu, kurš rada Latvijai jaunas darba vietas,” akcentē Gusts Muzikants. 
Pētījums veikts 2023.gada 1. pusgadā, tajā piedalījās respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem, kuri pēdējo 12 mēnešu laikā saņēmuši vai nosūtījuši kādu paciņu. Pētījumu īstenoja “Havas Media”.
 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424