18.12
2023

Omniva aicina Ziemassvētku dāvanas izsūtīt līdz 22. decembrim

Piektdiena, 22. decembris, ir pēdējā diena sūtījumu nodošanai pakomātos, lai tie tiktu piegādāti līdz Ziemassvētkiem, informē sūtījumu piegādes loģistikas uzņēmums Omniva. 

Savu sūtījumu pakomātā 22. decembrī nepieciešams ievietot līdz atbilstošā pakomāta apkalpošanas laikam (piemēram, Rīgā, jāievieto līdz 17:00), tad tas tiks piegādāts nākamajā dienā. Savukārt, ja Ziemassvētku dāvanas plānots nogādāt ar Omniva kurjeru starpniecību, pēdējais brīdis sūtījumu nodošanai ir ceturtdiena, 21. decembris. 

“Sūtījumus, kas pakomātos tiks ievietoti līdz 22. decembra pēcpusdienai, plānojam saņēmējiem nogādāt 23. decembrī. Tomēr vienlaikus mudinām iedzīvotājus neatlikt to līdz pēdējam brīdim un dāvanas gan sagādāt, gan nosūtīt laicīgi, lai svētku vakaru iespējams sagaidīt bez liekiem satraukumiem,” aicina Gusts Muzikants, Omniva vadītājs Latvijā. 

Savukārt, ja plānots Ziemassvētku dāvanas sūtīt radiem un draugiem Igaunijā vai Lietuvā, pēdējais brīdis, kad tās ievietot pakomātā, ir 21. decembris. Arī pasūtījumus no Latvijas interneta veikaliem ieteicams veikt līdz 21. decembrim. Tāpat Omniva aicina atcerēties, ka, lai sūtījums savus adresātus sasniegtu pēc iespējas ātrāk, to nepieciešams kārtīgi iepakot un pārliecināties par to, ka adrešu karte uz sūtījuma ir labi pielīmēta un sūtījuma dati ir precīzi.

“Ikviens no mums Omniva zina, cik svarīgi gan lieliem, gan maziem ir atrast zem eglītes savu Ziemassvētku brīnumu. Tāpēc visu gadu esam aktīvi strādājuši, lai uzlabotu ātrumu un efektivitāti un mūsu aktīvākajā darba laikā – decembrī, būtu pēc iespējas gatavāki tikt galā ar lieliem sūtījumu apjomiem,” uzsver Gusts Muzikants. 

Viņš skaidro, ka Omniva līdz gada beigām turpinās paplašināt savu pakomātu tīklu, gan uzstādot jaunus, gan paplašinot esošos pakomātus, īpašu uzsvaru liekot uz M un L izmēra pakomātiem, kas klientu vidū ir vispieprasītākie. Tāpat uzņēmums šogad kāpinājis šķirošanas kapacitāti par 30%, investējot pusmiljonu eiro jaunas šķirošanas līnijas uzstādīšanā. Par sūtījumu šķirošanu gādā 84 šķirotāji, bet par to nogādāšanu pie adresātiem - 120 kurjeri Rīgā, Rēzeknē, Daugavpilī, Liepājā, Kuldīgā, Valmierā, Gulbenē un Ventspilī.

Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Omniva tīklā Latvijā ir 370 pakomāti, kas izvietoti 133 apdzīvotās vietās. 

 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424