08.09
2021

Omniva vienojas ar Narvesen un līdz gada nogalei palielinās sūtījumu izņemšanas vietu skaitu līdz 500

Starp uzņēmumiem panāktā vienošanās paredz palielināt Omniva sūtījumu izņemšanas vietu skaitu līdz 200 jaunām lokācijām, piedāvājot izmantot šo pakalpojumu arī Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā.
“Straujā e-komercijas attīstība pandēmijas laikā un nemainīgi augstais sūtījumu pakalpojuma pieprasījums arī šobrīd liek mums meklēt jaunus risinājumus un sadarbības formas. Neraugoties uz to, ka šogad investējam 2,8 miljonus eiro pakomātu tīkla paplašināšanā, uzstādot 92 jaunus pakomātus un palielinot Omniva pakomātu skaitu Latvijā līdz 300, esam gandarīti, ka mums ir izdevies izveidot sadarbību ar uzticamu partneri, un tādējādi kļūsim vēl pieejamāki mūsu klientiem,” stāsta Omniva vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare.

Savukārt Narvesen valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena pauž pārliecību, ka šādos grūti prognozējamos tirgus apstākļos ieguvēji būs tie uzņēmumi, kas pratīs ātri reaģēt un pielāgoties biznesa un patērētāju vides vajadzībām.
“Viens no Narvesen galvenajiem uzdevumiem ir būt pieejamiem ikvienam, kurš dodas savās ikdienas gaitās, visā Latvijā, arī attālākos reģionos. Šis mērķis mums ar Omniva ir kopīgs. Tā kā Omniva sniegto pakalpojumu nozīmība un ērtības ir svarīgas daudziem Latvijas iedzīvotājiem, priecājamies, ka varam piedāvāt atbilstošu infrastruktūru, lai sasniedzamība būtu vēl plašāka. Šāda sadarbība ir vislabākais veids, kā, apvienojot spēkus ar domubiedriem, īstenot labus mērķus, lai ieguvēji būtu visas puses, jo īpaši – iedzīvotāji,” uzsver D. Dovidena.

Omniva jau šobrīd ir tirgus līderis ar plašāko pakomātu tīklu Latvijā. Jaunā sadarbība ar Narvesen un plānotā pakomātu tīkla paplašināšana līdz šī gada noslēgumam nostiprinās uzņēmuma pozīcijas.
Sūtījumu izņemšana Narvesen tirdzniecības vietās notiks līdzīgi kā pakomātos. Sūtījumam nonākot Narvesen saņemšanas punktā, klients par to saņems paziņojumu SMS veidā. Pēc SMS saņemšanas sūtījuma saņēmējs varēs doties uz norādīto adresi, kur, nosaucot sava sūtījuma datus Narvesen pārdevējam, sūtījums tiks izsniegts klientam.

SIA Omniva Latvija dibināta 2012. gadā un sniedz sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas Omniva tīklā ir 208 pakomāti, kas izvietoti 97 apdzīvotās vietās Latvijā.

Narvesen ir lielākais mazumtirdzniecības franšīzes tīkls Latvijā ar 24 gadu pieredzi un vairāk nekā 230 tirdzniecības vietām, kas nodrošina darbavietas vairāk nekā 800 cilvēku. SIA Narvesen Baltija reģistrēts 1997. gadā. Narvesen nodrošina augstas kvalitātes kafiju, svaigus ēdienus un uzkodas pa ceļam un žurnālus ikvienā pilsētas nostūrī. Narvesen iestājas par attīstītu pilsētvidi un laimīgiem pilsētniekiem, lai klienta ikdiena būtu vēl patīkamāka un tajā nekā netrūktu. Narvesen. Vienā ritmā ar tevi!

Papildu informācija:
Ruta Pole
SIA Omniva Latvija mārketinga vadītāja
Mob. t.: +371 24949944
E-pasts: [email protected]
www.omniva.lv, facebook.com/omniva.lv
 

Atpakaļ uz galveno jaunumu lapu

Jaunumu saraksts

Biznesa klients Ieiet
Privāts klients Ieiet

Dzirnieku iela 24, Mārupe, LV-2167, e-pasts: [email protected], Info +371 27042424